A4 Antetli Kağıt 4 Renk 250 Adet

Antetli Kağıt  A4 Ebatında 4 Renkli Baskı 1. Hamur Ürün Özellikleri :

250,00 TL ( Kdv Dahil )

Ürün Kodu : KUR0001 Stok Durumu : 10000

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Antetli Kağıt A4 Baskı Firmalara Özel Logo ve Bilgilerin Basımı Renkli Baskı 1. Kalite Hamur Antetli Kağıt A4 Ölçüsü Fiyatları ile 80 90 110 Gram Kağıt Seçenekleri Uygun Fiyatlarla

Bu üründen 2 adet veya üzeri aldığınızda sepette ekstra %5 indirim
Adet :
+

Adobe PDF formatında hazırladığımız ürün taslağını aşağıda bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz.

İndir

Kağıt Baskı kampanyaları

Ürün Özellikleri :

Ürün Ebatları : A4
Renk : 4 Renkli
Baskı Yönü : Tek Yüz Baskı
Kağıt Gramajları  : 1. Hamur 80 Gram / 1. Hamur 90 Gram 
Kesim : Düz Kesim

 

ANTETLİ KAĞIT BASKI

Kurumsal firmaların şirket dışı veya şirket içi departmanlarda gerekli yazışmaları sağlayan, marka logosu ve iletişim bilgilerinin belli ölçülerde yer aldığı, yazışmaları daha resmi hale getirmeye uygun birinci sınıf kağıttır. Antetli kağıt tasarımı yönüyle ve üzerindeki marka değerleri ile yazının daha profesyonel ve kurumsal çerçevede oluşması adına yönlendirme sağlar.

Antetli kağıt kalitesi ve şirket bilgilerinin etkileyici şekilde basımı ile okuyacak kişi veya kurumlar üzerinde ilk izlenim olarak yazının önemi ve şirket imajının anlaşılmasına yardımcı olur. Böylelikle firmanızı daha kurumsal seviyeye taşıyarak, çalışmalarınızı daha resmi hale getirerek marka güvenilirlik ve bilinirlik değerini destekler.

ANTETLİ KAĞIT BASKI NASIL OLMALIDIR ?

Öncelikle tasarımda şirket logo, adres ve diğer iletişim bilgileri resmi yazışmalara uygun olarak konumlandırılmalıdır. Bu konuda bizden yardım alabilirsiniz.

Etiketler : Antetli Kağıt

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme