Kitap Ayracı Düz Kesim Tek Yüz Baskı 10 Adet

Kitap Ayracı Baskı  350-700 Gr Kuşe Kağıda Özel Basım

56,00 TL ( Kdv Dahil )

Ürün Kodu : TB0002 Stok Durumu : 99000

Kargoya Veriliş Süresi : 2 İş Günü

Kitap Ayracı Baskı Fiyatları Düz Kesim ve İstenilen Tasarım Formunda Özel Kesim Baskı ile Kişiselleştirilebilir Ayraç Modelleri

Adet :
+

Adobe PDF formatında hazırladığımız ürün taslağını aşağıda bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz.

İndir

Kağıt Baskı kampanyaları

Ürün Özellikleri :

Ürün Ebatları : 18 cm x 5.5 cm - Standart Ölçü
Renk : 4 Renkli
Kağıt Gramajı  : Kuşe 350 Gram / 700 Gram kalınlıkta üretilebilir
Kesim : Düz Kesim / Özel Kesim

Kitap Ayracı

Kitap okurken son okuduğumuz sayfa sayısını hatırlama şansımız pek mümkün değildir, böylelikle hayatımızda kitap ayraçlarına ihtiyaç duyarız. Kitap ayracı kullanarak kaldığımız sayfayı kolayca bulabiliriz. Okumaya gönül verenler arttıkça günümüzde kitap ayracı modelleri de farklı tasarım ve özel baskı uygulamaları ile daha etkileyici ve işlevsel hale gelmiştir.

Tasarımcılar daha ilgi çekici modelleri ortaya koyabilmek için birçok yol izleyip, ayraçları daha anlamlı ve özel hale getiriyorlar. Şekilleri, üzerindeki görseller ve anlamlı yazıları ile kitap ayraçları ile aramızda bir bağ oluşur. Sevdiklerimizin resimlerinin, bizim için anlamı olan sözlerin üzerinde basılı olduğu kitap ayraçları ayrıca iyi bir hediye olma niteliği taşır. Doğumgünü, nişan, kına, düğün törenleri gibi özel günlerde, o günü anımsatacak ayraçlar tercih edilir. Sizi yansıtan kitap ayracı modellerini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Kitap ayracı baskı fiyatları, tek yüz veya çift yüz baskı olması, seçilen kağıt kalınlığına göre ve kesim şekline göre farklılık gösterir. Özel olarak tasarlanmış girintili biçimlerdeki kitap ayraçlarında özel kesim tercih edilmelidir. Özel kesim kitap ayraçları, çok daha şık bir görünüme sahip olurken daha pahalıdır. 

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme