Sipariş Süreci

Baskı Ürünleri

Kurumsal veya bireysel olarak ihtiyacınız olan tüm baskı hizmetleri için KagitBaski.Com markamız ile online olarak da yanınızdayız. İhtiyacınız olan baskı ürününü ilgili kategori içerisinde ya da arama bölümüne yazarak hızlıca bulabilirsiniz. Baskı için istediğiniz kağıt türü, ürün ölçüsü, sayfa sayısı gibi opsiyonlar ihtiyacınızı karşılamıyorsa ya da ürün mevcut değil ise info@kagitbaski.com üzerinden mail ya da sayfanın sol alt kısmındaki online destek ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Teslim Süresi

KagitBaski.Com ile hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilir ve kaliteli baskı ürünlerinizi en kısa zamanda teslim adresinizden alabilirsiniz. Her ürün için baskı süreci değişiklik gösterir ve ürün açıklama sayfasındaki kargoya veriliş süresi siparişinizin onayı ile başlar.

Baskı Tasarımı - Taslağı

Ürün baskı hazırlığı için gerekli hazır çalışma taslağını o ürüne ait sayfada sepete ekle butonunun alt kısmında bulabilir ve kendi tasarımınız ile kesim çizgileri gibi uyarıları dikkate alarak üzerinde çalışabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladığınızda ise sipariş numarası ile baskı için hazırladığınız taslağı info@kagitbaski.com mail adresimize göndererek grafikerlerimizin onaylamasının ardından, size gönderilecek onay maili ile sipariş süreciniz başlayacaktır.

Siparişinizin kargo durumu ile ilgili otomatik mail sistemi üzerinden kayıtlı mail adresinize gelen mail ile ve dilerseniz sitemizin sipariş takibi üzerinden de bilgi edinebilirsiniz.

Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme