Logo Kabartmalı Kartvizit 500 Adet Logo Kabartmalı Kartvizit 500 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Sıvama Kartvizit 300 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Tuale Baskılı Kartvizit 300 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Kraft Kağıt Kartvizit 300 Adet Kraft Kağıt Kartvizit 300 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Kartvizit Bristol Kağıda Baskılı 300 Adet Kartvizit Bristol Kağıda Baskılı 300 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Kuşe Kağıt Kartvizit 300 Adet Kuşe Kağıt Kartvizit 300 Adet

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Kartvizit Baskı

Size özel tasarım kartvizit baskıları, sıvama kartvizit, kabartmalı (lokal lak) kartvizit ve birçok baskı uygulamaları ile dilediğiniz kartvizit tasarımları, hızlı ve kolay basım online adresi Kağıt Baskı ile kartvizit baskı online matbaa hizmetleri tek tıkla kapınızda!

Kartvizit Modelleri

  • Farklı kağıt türleri ile kartvizitleriniz daha özel ve seçkin, farklı gramajlarda kuşe kağıt, kraft kağıt, siyah pilike, Japon Bristol, Amerikan Bristol, Fantazi Kağıt seçenekleri
  • İstenilen renklerde kağıt rengi ve üzerine beyaz baskı, altın yaldız, gümüş yaldız, varak altın, ofset yaldız seçenekleri ile özel baskı uygulamaları
  • Daha şık bir görünüm için düz kesim köşeli, oval köşeli ve istenilen tasarımda özel kesim kartvizit modelleri

Kartvizit Baskı Uygulamaları:

Gofre baskı kartvizit, baskı işleminde kağıda pres uygulanarak kağıdın boyalı veya boyasız olarak kabartılma işlemidir. Bu uygulama ile kartvizitleriniz çok daha gösterişli ve akıllarda kalıcı bir tasarıma kavuşur. 

Kabartmalı kartvizit (Lokal Lak) uygulaması ile firma logonuzu, marka isminizi ya da bir görseli kartvizit üzerinde çok daha parlak ve etkili görünmesini sağlarken kağıt yüzeyini nem, çizilme gibi dış etkilere karşı korur.

Kartvizit Fiyatları

Kağıt türü, kağıt gramajı, içerdiği baskı rengi, baskı yönü (tek yüz baskı veya çift yüz baskı), altın, gümüş yaldız baskıları, marjinal biçimde olması için farklı kesimleri, uygulanan kaplama, parlaklık gibi birçok uygulama ile kartvizit fiyatları değişiklik gösterir. Kurumsal kimliğinizi ve vizyonunuzu en iyi şekilde yansıtan, karşı tarafa yaptığınız işe duyduğunuz saygı ve önemi vurgulayan, size özel tasarım kartvizit modeli doğru şekilde amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. 

Gizle

Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme