Cepli Dosya 4 Renk 22 cm x 32 cm 100 Adet

Cepli Dosya Baskı  Baskı:4 Renkli  Selefonlu  Ölçü 22x32 cm

737,00 TL ( Kdv Dahil )

Ürün Kodu : KUR0004 Stok Durumu : 100000

Kargoya Veriliş Süresi : 5 İş Günü

Cepli Dosya Baskı 22 cm x 32 cm (Kapalı Hali) 350 gr Kuşe Tek Cep Mat veya Parlak Selefon kaplamalı cepli dosya baskı modelleri ve fiyatları ödeme avantajları ile

Bu üründen 2 adet veya üzeri aldığınızda sepette ekstra %20 indirim
Adet :
+

Adobe Acrobat Reader formatında hazırladığımız ürün taslağını indirmek için tıklayın.

Kağıt Baskı kampanyaları

Ürün Özellikleri :

Ürün Ebatları : 22 cm x 32 cm - Standart Ölçü
Renk : 4 Renkli
Kağıt Gramajları  : Kuşe 350 Gram
Özel Uygulama : Özel Baskı Yok / Lokal Lak
Kesim : Tek Cep / 2 Cep

Lokal Lak uygulaması ile firma logonuzu, marka isminizi ya da bir görseli dosya üzerinde çok daha parlak ve etkili görünmesini sağlarken kağıt yüzeyini nem, çizilme gibi dış etkilere karşı korur.

Cepli Dosya Baskı

Cepli dosya, sunum dosyası adı ile de bilinen teklif, tanıtım, broşür gibi evrakların düzenlenmesini; müşteri veya firmalara sunum yapılmasını sağlayan dosyadır. Firma logo, adres, iletişim gibi bilgilerinin cep dosya üzerine baskısı ile kurumsal yönüne dikkat çeker, marka tanıtım ve reklamını dosya elde taşınırken bile yapılmasını sağlar. Firmanıza özel tasarımı ile marka değerinize vurgu yapar.

Cepli dosyalarda kullanım amacına yönelik mat veya parlak kaplama seçenekleri mevcuttur. Firmanıza uygun olarak daha çok imaj vurgusu yapan klişe varak veya lokal lak uygulamalı cepli dosyaları tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz cepli dosya baskısı kurumsal kimliğiniz ve marka değeriniz ile uyumlu olmalıdır.

Bu ürün için dosya ebatı standarttır.

Baskı için kullanılacak uygulama seçenekleri ile cepli dosya baskı fiyatları değişiklik gösterir.

Etiketler : Cepli Dosya

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme