A5 Sipariş Formu 2 Nüsha Otokopili 50 Yaprak 10 Adet

Sipariş Formu Baskı  A5 Ölçüde 50 Yapraklı  2 Nüshalı

424,80 TL ( Kdv Dahil )

Ürün Kodu : KUR0018 Stok Durumu : 100000

Kargoya Veriliş Süresi : 2 İş Günü

Sipariş Formu Otokopi Kağıda Baskı A5 Ebatlarında Farklı Baskı Renk Seçenekleri ile İhtiyacınıza Göre Basım 50 Yapraklı Otokopi Kağıdı 2 Nüsha ile Ciltli Basım Form Bastırma Fiyatları

Bu üründen 2 adet veya üzeri aldığınızda sepette ekstra %10 indirim
Adet :
+
Kağıt Baskı kampanyaları

Ürün Özellikleri :

Ürün Ebatları : 14.85 Cm x 21 Cm ( A5 )
Baskı Renk : Düz Renk / 2 Renk / 3 Renk / 4 Renk
Kağıt Cinsi : Otokopi Kağıdı
Yaprak Sayısı : 50 Yaprak
Kesim : Tutkal / Perforaj / Tel Dikiş / Ebru

Sipariş Formu Baskı

Sipariş formu sipariş usulü çalışan firmaların, aldıkları siparişleri belli bir formata uygun olarak yazılan dökümantasyondur. Sipariş formu yapılacak işleri daha anlaşılır kılarak belli bir düzen içerisinde yürümesini sağlar. Doğru şekilde detaylandırılmış formlar olası yanlışlıkların önüne geçerek üretimin aksamadan sağlıklı olarak işleyişine katkıda bulunur.

Tek nüsha veya birkaç nüshadan oluşan sipariş listesi formunda nüsha sayısı, gelen siparişin denetlenmesi, takibinin yapılması gibi ihtiyaçlara bağlı olarak farklı düzenlenebilir. Genelde 3 nüsha olarak basılan sipariş formları, bir örneği denetlemek, onaylamak gibi sebeplerden ötürü yönetimde, bir nüsha üretim departmanına ve ilgili başka bölümlere yönlendirilebilir.

Sipariş formu fiyatları baskı renk sayısı, kesim şekli tutkal, tel dikiş gibi seçenekleri ile farklılık gösterir.

Etiketler : İş Formları

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme