Deri Kapaklı Ajanda 10 Adet Sabit Datalı

Termo Deri Ajanda 2019  50 yaprak 4 renkli baskı  1. hamur kağıt

340,00 TL ( Kdv Dahil )

Ürün Kodu : RT0020 Stok Durumu : 100000

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Ajanda Baskı Özel Ajanda 2019 Baskı promosyon ajanda 50 yaprak 1. hamur kağıt üzerine 4 renge kadar baskı amerikan cilt uygulama kapak mukavva spiral veya tutkal seçenekleri ile

Bu üründen 5 adet veya üzeri aldığınızda sepette ekstra %10 indirim
Adet :
+
Kağıt Baskı kampanyaları

Ürün Özellikleri : 

Ürün Ebatları : Standart (13 Cm x 21 Cm)
Renk : Düz Renk / 2 Renk / 3 Renk / 4 Renk
Sayfa Kağıt Gramajları  : İç Sayfalar : 80 gram 1. Hamur
Kapak Kağıdı : Kapak Kağıdı 2 mm Mukavva Üzeri
Kesim : Amerikan Cilt + Tel Dikiş
Uygulama : Kapakta Lokal Lak ( İsteğe Bağlı )
Özel Baskı Seçenekleri : Sabit Data Seçeneği ile Kapakta Kişiye Özel Baskı
Sayfa Sayısı : 50 Yaprak (100 Sayfa)

Ajanda 2021 Baskı

Hiç bir zaman vazgeçilemeyen klasik not alma yönetimi denince akla ilk ajanda gelir. Evde, işte, okulda, çantada her daim yanımızda bulundurduğumuz öğrenciden öğretmene, ev hanımından çalışana, küçükten büyüğe herkesin ihtiyacına yetişen üzerine önemli bilgiler, özetler, uyarılar, hatırlatmalar, ödevler, iş notları, tarifler ve yaşama dair birçok konuları işlediğimiz kurtarıcı. Kendisine geniş kullanım alanı yaratan ajanda, tanıtıcı reklam ürünleri arasında yaygın bir promosyon ürünüdür. Firma marka logosu, iletişim gibi bilgilerin üzerinde basılı olduğu bloknotlar her kesimden insana ulaşarak, her daim göz önünde olmalarından dolayı kullanıcıların üzerinde olumlu etki yaratırken marka bilinirliliğini artırır.

Ajanda baskı fiyatları ürün ölçüsüne, baskı renk sayısına, iç sayfalarda ve kapağında kullanılan kağıt gramajlarına, ciltleme türüne ve uygulanan özel baskı tekniğine, üretim maliyetine paralel olarak değişiklik gösterir. 

Etiketler : Ajanda Çeşitleri

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Bez Çanta Kişiye Özel Baskı
Kredi Kartı Ödeme